PLANNJA


 


 

 
W ofercie Plannja znajdziesz wszystkie produkty dachowe potrzebne do wykonania bezpiecznego dachu – kompletne systemy pokryć dachowych, systemy odprowadzania wody deszczowej z dachu, obróbki dachowe, podbitkę, komunikację i zabezpieczenia dachowe. Wybierz elegancję, którą oferuje Plannja. Podkreśl charakter Swojego domu najwyższą jakością produktów!
 

Plannja Emka Click
to nowoczesny panel zatrzaskowy


 

Doskonały materiał nadający się na dachy i elewacje montowany w tradycyjnej technologii na rąbek stojący. Ta plastyczna i jednocześnie wyjątkowo trwała blacha może być w dowolny sposób formowana. Dzięki temu może być stosowana przy pokrywaniu zarówno prostych, jak i skomplikowanych dachów. Plannja Emka dzięki swoim właściwościom plastycznym doskonale sprawdza się na najbardziej wyrafinowanych połaciach nowoczesnych oraz zabytkowych obiektów.


Plannja Flex
to modułowa blachodachówka o awangardowym kształcie.

 

Plannja Flex posiada niepowtarzalny, cofnięty kąt przetłoczenia oraz wysokie 30 mm przetłoczenie z rowkiem w górnej fali dające wyjątkowy efekt wizualny. Załamania światła i cienie powstające w miejscach przetłoczeń sprawiają, że dach nabiera niepowtarzalnego charakteru. Wykorzystanie do montażu specjalnych wkrętów z płaskim łbem typu TORX sprawia, że elementy montażowe są prawie niewidoczne, dzięki czemu dach wygląda elegancko i ekskluzywnie.

 

Plannja Scandic Modular
to modułowa blachodachówka o symetrycznym kształcie.

Plannja Scandic Modular dzięki modułowej budowie jest szybka i prosta w montażu. Symetryczny kształt profilu charakteryzuje się wysoką wydajnością, a zastosowanie tego rozwiązania pozwala w znaczącym stopniu ograniczyć ilość odpadów. Plannja Scandic Modular to profil dobrze prezentujący się na prostych i skomplikowanych połaciach dachowych.

Blachodachówka Plannja Scandic Modular występuje również w formie klasycznej blachodachówki o nazwie a Scandic Line.

Plannja Scandic Line posiada wysokie tłocznie, tradycyjną 35 centymetrową długość modułów oraz wyrazisty profil nadający jej eleganckiego i niepowtarzalnego wyglądu. Cechy te sprawiają, że Plannja Scandic Line doskonale prezentuje się na każdym dachu, a w szczególności na dachach o większym kącie nachylenia.

Plannja Regent Grand
to blachodachówka o wyrazistym profilu
 

Plannja Regent Grand została zaprojektowana z myślą o klientach ceniących tradycyjny kształt blachodachówki. Jest bardzo dobrze znanym i cenionym przez użytkowników profilem blachodachówki z podwyższonym tłoczeniem. Stosunkowo nieduże wymiary poszczególnych modułów blachodachówki sprawiają, że profil prezentuje się elegancko na dachach zarówno o małym, jak i dużym spadku. Dodatkowo cięcie arkuszy po fali sprawia, że dach nabiera wyrazistego charakteru, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na klasycznych domach jak i w nowoczesnych projektach.

Plannja Smart
to uniwersalna blachodachówka na każdy typ dachu
 
 
 
Plannja Smart to blachodachówka charakteryzująca się subtelnym i symetrycznym profilem tłoczenia, sprawdzającym się na wszystkich typach dachów. Plannja Smart to połączenie atrakcyjnej ceny z bardzo długą gwarancją, dzięki czemu produkt jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów szukających wysokiej jakości w rozsądnej cenie.